Čistá-příroda.cz – poradí, jak na domácí čistírny odpadních vod

Čistá-příroda.cz – poradí, jak na domácí čistírny odpadních vod

Máte dům s ČOV a konečně si chcete zaslouženě užívat rodiny a volného času? Kdo nezažil, jak nepříjemné je řešit zapáchající čistírnu odpadních vod plnou usazeného kalu, je šťastný člověk. Protože opravdu není o co stát.

Kdo vám pomůže?

Díky e-shopu Čistá-příroda.cz vyřešíte prevenci i naléhavé případy, a to díky přírodním ekologickým prostředkům. Nebude třeba žádných technických zásahů do čistírny, složitého nastavování ani manipulaci s nebezpečnými chemikáliemi nebo zapáchajícím odpadem. A vše funguje i v zimě.

Foto: Domáci žumpa
Domáci žumpa

Řešení je snadné

Ať již máte menší havárii nebo se jí snažíte předejít, opravdu doporučujeme značku Trepsan. Jedná se o enzymatické čističe, které obsahují koncentrovanou biologicky aktivní směs vybraných druhů enzymů s vysokou štěpící aktivitou pro rozklad organických látek jako jsou rostlinné i živočišné tuky, výkaly, bílkoviny, škroby, sacharidy a celulóza.

Přípravky jsou zcela netoxické, nepoškodí armaturu ani životní prostředí. Který se hodí přesně pro vás si můžete přečíst v našem blogu.

Foto: Čistírnas odpadních vod
Čistírnas odpadních vod

Jednoduchá aplikace

Velká výhoda je, že přípravky Trepsan jsou tekuté a není třeba je nijak specielně připravovat. Prostě jen nalijete dané množství do odpadu a Trepsan doputuje do čistírny odpadních vod sám. A ještě vám u toho vyčistí odpad. Nejprodávanějším produktem pro čistírny odpadních vod je produkt Trepsan Forte 3 litry.

Aby bakterie fungovaly dlouho, doporučujeme nepoužívat agresivní čistící prostředky typu Savo, vyberte si u nás ty ekologické, třeba od anglické značky Bio-D. Pak již nic nebudeme bránit správnému fungování vaší domácí čistírny odpadních vod.

Stále vám z toho jde hlava kolem?

Stále se bojíte a nejste si jistí? Využijte naší podpory na www.cista-priroda.cz a to správné řešení pro vás vybereme společně.