Dárkové karty od Lu – to jsou malé dárky z velké lásky

Darkovekartyodlu

Dárkové karty od Lu – to jsou malé dárky z velké lásky

Dárkové karty od Lu – to jsou malé dárky z velké lásky.

Komu se v e-shopu bude líbit? Těm, pro které je důležité přátelství, láska, rodina a hlavně radost z maličkostí! Dárkové karty od Lu jsou jedinečné sety, které vám pomohou poděkovat a sdělit, co máte na srdci, a to při jakékoliv životní situaci. Ať jsou to narozeniny sestry, mámy nebo babičky, oznámení těhotenství, vyznání lásky partnerovi nebo konec školního roku . V dárkové kartě od Lu najdete vždy krásný šperk a kartu s originálním textem, který potěší. Vytvořte si dárek šitý na míru, moc ráda vám zdarma texty libovolně upravím.

Darkovekartyodlu.cz

Co se týče šperků, tak si u Lu každý najde to svoje. Milovníci zvířat jistě ocení náramky s psí tlapkou, kočkou či náramek se jménem svého mazlíčka. Ti, co mají rádi symbolické šperky budou zase pokukovat po stromu života, čtyřlístku, nekonečnu či křížku, romantické duše zaujmou srdce různých tvarů, velikostí a materiálů. Chcete milované osobě sdělit tajný vzkaz, který budete znát jen vy dva? Tak na to vám perfektně poslouží náramky s morseovkou. No a ani na muže Lu nezapomněla, snažila se, aby byly náramky co nejvíce decentní. Všechny používané materiály autorka vybírá tak, aby dělaly radost co nejdéle, a hlavně se náramky nemusely vůbec sundávat z ruky a bez problémů mohly přijít do kontaktu s vodou. Lu dbá na kvalitu a originalitu.

Darkovekartyodlu.cz

Na e-shopu najdete několik základních kategorií. Mezi nejoblíbenější ve zkratce patří:

Párové náramky: tyto výrobky upevní pouto mezi vámi a milovanou osobou. Darujte některý z párových náramků. Sada dvou úžasných náramků pro páry je perfektní dárek ke každé příležitosti . Vyjádřete lásku, vděk a city pomocí láskyplného textu.

Oznámení těhotenství rodině: krásná chvíle v životě každé ženyProto hledáme způsob, jak tuto zprávu co nejoriginálněji sdělit. Výrobky od Lu jsou plné dojemných textů, které k těmto chvílím patří a dále obsahují malou upomínkou v podobě přívěsku či náramku, který bude tuto chvíli dlouho připomínat. 

Dárky pro paní učitelky. Mají svatou trpělivost, to mi dá určitě za pravdu každý rodič. Proto je hezké jim alespoň jednou za rok poděkovat za to, že dělají svoji práci s láskou. Autorka, jako maminka školačky ví, že tyto dárky mají vždy obrovský úspěch.

Darkovekartyodlu.cz

Takže až zase příště uslyšíte „já nic nechci, já nic nepotřebuji“, mrkněte na Dárkové karty od Lu, protože tímhle dárkem zaručeně potěšíte. Celý sortiment naleznete na www.darkovekartyodlu.cz