Kde hledat velkoobchody pro e-shopové prodejce?

obr-obchodiste-clanek

Kde hledat velkoobchody pro e-shopové prodejce?

Jaký produkt prodávat? Kde hledat velkoobchody? To jsou otázky, které si pokládá celá řada začínajících e-shopů. V našem článku se podíváme za jeden zajímavý projekt, který se snaží sdružovat velkoobchody do jedné velké databáze.

Projekt pod názvem Obchodiště.cz obsahuje (v době zveřejnění tohoto článku) přes 8.800 velkoobchodů s nabídkou více jak 220.000 produktů. To je již velice slušný zdroj velkoobchodní partnerů. Vyhledávat zde můžete velkoobchody nebo produkty, které vás zajímají. Což výrazně pomůže při hledání dodavatelů, kteří ve své nabídce mají konkrétní zboží.

Ve 21 kategoriích můžete filtrovat i podle lokalit (krajů) v České republice i na Slovensku. Zajímavou funkcí je pak možnost filtrování velkoobchodů. Můžete si vyfiltrovat dodavatele, kteří poskytují Shoptet XML feed, kterým můžete do svého e-shopu jednoduše zboží importovat a také je pak z tohoto feedu aktualizovat. Zájemci o spolupráci formou Dropshippingu si mohou (díky filtrům) vybrat pouze partnery nabízející tuto možnost spolupráce.

Pokud jste ve fázi hledání nových velkoobchodů/dodavatelů, tak doporučujeme projekt Obchodiště.cz

Foto: pixabay.com