Eshop-rychle.cz – když chcete mít svůj e-shop

Eshop-rychle.cz – když chcete mít svůj e-shop

Chcete si splnit svůj sen a provozovat vlastní e-shop? Nebo potřebujete rozšířit své podnikání o on-line prodej?


Internetový prodej zaznamenává dlouhé roky vzestupný trend. Obrat české e-commerce v roce 2022 přesáhne 200 miliard korun. Na tomto obratu se podílí vice jak 50 tisíc e-shopů!

Pokud uvažujete o internetovém prodeji, tak vás bude zcela jistě zajímat co vše potřebujete k provozování e-shopu.

Co potřebuji k provozování e-shopu?

  • Živnostenský list (nákup/prodej)
  • Dodavatele zboží (výrobce, velkoobchod) nebo vlastní produkty
  • Skladovací prostory pro zboží, balící materiál atd.
  • Internetovou doménu (v podstatě název e-shopu/adresu v podobě: vassuper-eshop.cz)
  • E-shopové řešení

Dále je zapotřebí mít domluvenou spolupráci s účetní, nasmlouvané přepravce a být připravení i na investici do základní propagace.

Jedna ze šablona pro e-shop

E-shopové řešení – nástroj pro on-line prodej

Vybrat si správné e-shopové řešení je někdy složitější. Vývoj vlastního e-shopu stojí několik desítek až stovek tisíc korun. Ne vždy se ovšem tato investice vyplatí. A právě proto se zaměříme na nejlepší poměr cena/výkon a u e-shop řešení nám nejlépe vychází služba E-shop-rychle

Eshop-rychle nabízí pro své zákazníky dva tarify, které se liší rozsahem funkcí. Můžete si tedy vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Ceny jsou 490 nebo 990Kč / měsíčně bez DPH. Což je velice příjemná cena.

Na výběr pěkně zpracované šablony

Jak bude vypadat váš e-shop je velice důležité. A právě proto Eshop-rychle pro vás připravil několik pěkných šablon, které jsou použitelné pro na PC i mobilních telefonech.

Jedna ze šablona pro e-shop

Svůj e-shop můžete dále přizpůsobit různým nastavením barev, změnou grafických prvků atd. Váš e-shop tam může přesně ladit se sortimentem, který v něm budete prodávat.

Závěrem

V případě, že chcete zprovoznit svůj e-shop, tak si můžete na Eshop-rychle spustit 15ti denní testovací období, které je dostatečné na vyzkoušení si jeho funkcí a v případě, že vám bude e-shop vyhovovat, tak můžete pokračovat již v placeném režimu.