Gastro-Guru.cz spustil půjčovnu konvektomatů

Gastro-Guru.cz spustil půjčovnu konvektomatů

Nákup kvalitního gastro vybavení je vždy nákladnou investicí. V dnešní nejisté době se stále více provozovatelů snaží své náklady do vybavení i provozu minimalizovat a zajistit si tak rezervy pro samotný provoz.

Zajímavou možností, jak udržet provoz gastroprovozovny a zajištění potřebné technické úrovně, která je pro poskytování kvalitních služeb nezbytná. Provozovatelé většinou musí investovat až stotisícové položky do konvektomatů, které jsou dnes doslova srdcem kuchyní. Ovšem díky možnosti pronájmu konvektomatu si dnes provozovatelé mohou tyto stroje zapůjčit za velice výhodných podmínek.

Pronájem konvektomatů nově nabízí e-shop Gastro-Guru.cz, který se specializuje nejen na prodej nového gastrovybavení, ale také bazarového a nově i na samotný pronájem. Tím se stává pro své zákazníky klíčovým partnerem, který dokáže jejich potřeby pokrýt od dodávky gastronádob až po komplexní vybavení gastro provozů.

V nabídce pronájmu konvektomatů naleznete desítky strojů. Můžete si vybrat konvektomat, který bude přesně odpovídat vašim potřebám. Stroj si můžete zapůjčit krátkodobě (pro kapacitní vykrytí určitých akcí) až po dlouhodobý pronájem, kdy by nákup nového stroje nebyl pro vás možný.

Navštivte stránku Gastro-Guru.cz a seznamte se s největší nabídkou pronájmu konvektomatů v ČR.